Skip to main content

Kalba u dvojčat

Dnešní díl chytnul takovou Kerouacovskou náladu, s přímostí Bukowskýho. Proto tenhle mls bude pro mnohé nepoživatelný. Co vše se stihne odehrát za čtvrthodinu v obyváku? To uslyšíš právě teď, pokud tě úvodní věty od poslechu neodradily. Místo delšího úvodu se rovnou nech vtáhnout do děje krátkým úryvkem:

„Zpátky!“ vyskočil najednou směrem ke mně, hbitě jako kočka, což minimálně mne překvapilo, vzhledem k jeho apatičnosti do té doby. Navíc držel čepel namířenou na můj hrudník: „Sedni si, nebo tě vykuchám jako rybu!“
Joe sebou úlekem škubl, ale nevypadal, že by mne chtěl podpořit. Tvářil se, jako kdyby mi Jimpachiou nabízel ne dobře roztahanou vodní dýmku. Fred se evidentně bavil. V obličeji měl usazen vzrušený výraz, jak kdyby se díval na nějaký přihlouplý bojový film.
No, byl to opravdu obrat. Navíc pokud vám Japonec řekne, že vás vykuchá jako rybu, není na místě pochybovat o tom, co říká. Pokud někdo sakra dobře ví, jak se kuchá ryba, je to Japonec.

Co vše se může stát v patnácti minutách, pokud s vámi kalí láskou zrazený Japonec?

Poslouchat můžeš přímo z tohohle webu, nebo skrz: Spotify, Apple Podcasts, Deezer, Podchaser, Podcast Addict, Google Podcasts, nebo Spreaker.

Podpoř mě!

Přidej si Bejkův mls na FB!
Napiš mi vzkaz do komentáře!
Odebírej mlsný zpravodaj!
Pozvi mě na jasmínový čaj!

Leave a Reply