Skip to main content

Prasklá žárovka – 2. díl

Navázání tam, kde skončil první díl. Prasklá žárovka u auta dokáže potrápit. Tím spíš, když se o její výměnu pokouší někdo s “olšovýma rukama”. Po takovém zásahu je lepší dojet do servisu, což Lucie také udělá. A tam se teprve začnou dít věci. Její manžel František se mezitím na metalovém festivalu nechtíc zaplete do krádeže dřeva. To se mu samozřejmě nelíbí. A to ani neví, že příštího rána ho vzbudí policie…

Příběh nás zavede zase na festival, za sousedy, přijede policie a starosta a poteče hodně alkoholu. A samozřejmě také přátelské tlachání, často s peprnějším slovníkem, protože zatažení do krádeže budí vášně… Následuje krátká ukázka:

Ozval se zvonek: „Kurva, Oldo, kdo se k tobě v sobotu dobývá takhle brzo?“ rouhal se Stukyn.
„Co já vím?“ odpovídal rozespalý pán domu a s nezakrytou otevřenou hubou si mohutně zívnul. Stát tam obvodní doktor, s nadšením by vytáhl špachtli a podíval se mu pořádně na mandle. Jenže Stukyn doktor nebyl a tak znechuceně odvrátil zrak. Oldův rozbouřený žaludek se nepotkával se Stukynovým vytříbeným vkusem pro estetiku.
„No ty vole!“ zalamentoval Olda, když se podíval z okna, „chlupatý.“

Prasklá žárovka u auta - nepříjemnost, o které pojednává tato audio-povídka.
Prasklá žárovka u auta potrápí a příběh tě dále zavede zase na festival, za sousedy, přijede policie a starosta a poteče hodně alkoholu.

Poslouchat můžeš přímo z tohohle webu, nebo skrz: Spotify, Apple Podcasts, Deezer, Podchaser, Podcast Addict, Google Podcasts, nebo Spreaker.

Podpoř mě!

Přidej si Bejkův mls na FB!
Napiš mi vzkaz do komentáře!
Odebírej mlsný zpravodaj!
Pozvi mě na jasmínový čaj!

Leave a Reply