Skip to main content

Prasklá žárovka

Prasklá žárovka u auta může pořádně potrápit, jak se můžeš přesvědčit v tomto díle. Děj tentokráte tvoří dvě linky, kde jedna nechává Lucii samotnou ve městě, zatímco její manžel František vyráží na metalový hudební festival.
Na takovém metalovém fesťáku je samozřejmě o zábavu postaráno, tím spíš, pokud parta přátel spí u kamaráda, který je požádá o pomoc. V té době nikdo netuší, že se o jejich pomoc může později zajímat policie a kolo se tak roztáčí.
Mezitím si Lucie všimne, že jim u auta nesvítí světlo… ze zdánlivě neškodné nepříjemnosti se postupně klube řetěz událostí…
Čeká tě špetka manželského soužití, kamarádské tlachání, festival, sousedé, policie, hodně alkoholu…
Následuje krátká ukázka:

Prasklá žárovka - nepříjemnost, o které pojednává tato audio-povídka.
Špetka manželského soužití, nějaké to kamarádské tlachání, festival, sousedé, policie, hodně alkoholu a prasklá žárovka k tomu…

Poslouchat můžeš přímo z tohohle webu, nebo skrz: Spotify, Apple Podcasts, Deezer, Podchaser, Podcast Addict, Google Podcasts, nebo Spreaker.

„Ahoj kocourku,“ oslovila ho náhle atraktivní černovláska mazlivě. Rovné vlasy jí spadaly až k bederní páteři. Jiskřivě mahagonové oči podtrhovaly výrazné tmavé linky. Hladká pružná pleť se na sluníčku jen leskla. Sukně lehce nad kolena hlásala jako herold přítomnost dvou hlaďounkých nožiček, pod kolena šněrované boty se marně snažily zakrýt, co sukně vystavovala hrdě na odiv.
„Tak to bych fakt chtěl, v tomhle vedru,“ pomyslel si, „ale musím jí nechat, že v tom vypadá dobře.“
„Ahoj kočičko,“ oplatil jí oslovení, ovšem na rozdíl od ní nezúčastněným hlasem.
„Mám ráda starší muže,“ mrkla na něho významně, „ještě k tomu takhle sexy.“
František jí ještě jednou přejel pohledem: „Holka jak lusk, kolem pětadvaceti,“ analyzoval bez většího zájmu. Ne že by mu nezapadala do vkusu, jen si chtěl užívat muziky, piva, přátel a hezkého počasí. Ve svazku s Lucií netrpěl sexuální žízní, takže se na festivalu choval jako v muzeu – jen se díval a na nic nesahal.
Povzbudivě se na něho usmála…

Podpoř mě!

Přidej si Bejkův mls na FB!
Napiš mi vzkaz do komentáře!
Odebírej mlsný zpravodaj!
Pozvi mě na jasmínový čaj!

Leave a Reply